2327 Julskedar / ga..
Såld: 2.200 kr
Såldes den 2 juli 2018 -
3824 Julskedar
2 st, Georg Jensen, Förgyllt silver, 1973
Såld: 400 kr
Såldes den 23 november 2015 -
6362 Julskedar
Såld: 1.400 kr
Såldes den 7 mars 2011
9042 Julskedar
Såld: 7.300 kr
Såldes den 7 december 2009 -
9084 Julskedar
11 st, Silver / emalj, Michelsen, Danmark
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 december 2009 -
1451 Julskedar
12 st, Georg jensen, silver
Såld: 1.400 kr
Såldes den 13 december 2004
2270 Julskedar
5 st, Silver Danmark, 20/30-tal
Såld: 800 kr
Såldes den 29 april 2002